SPOR ALANLARI

yuzme-spor-alani

YÜZME

Kış ve yaz aylarında yararlanabileceğiniz ozonlama sistemi ile uygulama yapılan kapalı yüzme havuzumuzda, bireysel egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Yüzme Stillerini öğrenmek veya stilinizi geliştirmek isterseniz profesyonel eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz.

Yaz aylarında açık havuzumuzda, orman manzaralı güneşlenme alanında güneşlenip, serinlemek istediğinizde havuzumuzun keyfini çıkarabilir, şehir ortamından ve stresinden uzak doğa ile iç içe adeta tatildeymişçesine bir konsept yaşayabilirsiniz.
basketbol-spor-alani

BASKETBOL

Basketbol oynamak istediğinizde, açık havada çam ormanının içerisinde oksijeni bol bir ortamı değerlendirip, kulübümüzde hem bireysel hem de arkadaşlarınızla sahamıza gelip oynayabilirsiniz.

Yıl içerisinde yaptığımız turnuvalarda yer alıp sosyal bir ortam yakalayıp, rekabetin ve basketbolun keyfini çıkarabilirsiniz.
tenis-spor-alani

TENİS

Çam ormanın içerisinde yer alan tesisimizde tenis oynayabilir, öğrenebilir, çocuklarınızı kursa gönderebilirsiniz. Kış aylarında üstü kapatılabilen tenis kortumuzdan yaz kış faydalanabilirsiniz.
gym-spor-alani

GYM ALANI

Gym alanı içerisinde bulunan vücudunuzun forma girmesine yardımcı olacak ekipmanlarla, profesyonel eğitmenlerimizin desteğini alarak size özel ölçüm ve kontrollerinizin yapılmasından sonra hazırlanacak programla istediğiniz forma ulaşabilirsiniz.